Darbības principi

Kvalitāte

Profesionāli un kvalitatīvi ārpakalpojumi ir Baker Tilly Baltics darba pamatvērtība. Mūsu darba kvalitāte ir samērojama ar vadošajām starptautiskajām auditorfirmām.

Baker Tilly Baltics pakalpojumu kvalitāte tiek uzraudzīta nacionālā un starptautiskā līmenī – veicot regulāras pārbaudes no Latvijas Zvērinātu revidentu asociācijas un Baker Tilly International puses. Pārbaužu atzinumi vienmēr ir pozitīvi. Iekšējās kontroles sistēmas kvalitāti apliecina uzņēmuma un tā partneru labā reputācija, kā arī vieta Top 10 Latvijas auditorfirmu reitingā.

Efektivitāte

Mēs izmantojam klientu finanšu resursus efektīvi. Katram projektam tiek nozīmēts labākais speciālists, kura spējas un pieredzi līdzīgos projektos iepriekš izvērtē atbildīgais partneris. Veiktais darbs tiek pārskatīts pēc „četru acu" principa, lai izslēgtu kļūdas vai nepilnības.

Risks

Klientu darījumiem mēs pieļaujam vienīgi saprātīgus riskus. Baker Tilly Baltics nekad neiesaka klientiem darījumus, kas varētu rezultēties ar strīdiem vai tiesvedību.

Konfidencialitāte

Klientu un viņu biznesa informācijas konfidencialitāte mums ir ļoti svarīga. Publiski izpaužam vienīgi likumdošanā pieprasīto informāciju.

Cena

Cena par pakalpojumu iet roku rokā ar kvalitāti, kura ir samērojama ar vadošajām starptautiskajām auditorfirmām. Piedāvājam adekvātas pakalpojumu cenas, ko var atļauties augoši uzņēmumi un privātpersonas ar vēlmi saņemt kvalitatīvus ārpakalpojumus.

 

Mājaslapa izmanto sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas iespējas un pastāvīgi pilnveidotu mājaslapu. Ja turpināsiet izmantot mūsu mājaslapu, mēs pieņemsim, ka sīkdatņu izmantošanai piekrītat. Jūs varat pārvaldīt savas sīkdatnes jebkurā laikā ar pārlūkošanas uzstādījumu palīdzību.