Mūsu vadošie speciālisti

Ēriks Bahirs

Vadošais audita partneris / Zvērināts revidents

Ēriks ir vadošais biroja partneris un valdes loceklis. Zvērināta revidenta licenci ieguvis 2001. gadā. Savulaik strādājis par galveno grāmatvedi un finanšu konsultantu bankā un brokeru sabiedrībā. No 1998. gada Ērika pamatdarbība saistīta ar revīzijas pakalpojumu sniegšanu.

Ērikam ir Latvijas Universitātes ekonomikas maģistra un bakalaura grāds, ko papildina virkne profesionālo apmācību programmu. Specializējies uz ražošanas uzņēmumiem, celtniecību, transportu un loģistiku.

e-pasts: eriks@bakertilly.lv

 

 

Anna Vilka

Nodokļu un Grāmatvedības ārpakalpojumi

Anna vada mūsu uzņēmuma nodokļu konsultācijas praksi, kā arī veic ar to saistīto klientu darījumu uzraudzību Baker Tilly Baltics grāmatvedības departamentā. Anna ir sertificēta nodokļu konsultante ar vairāk kā 12 gadu pieredzi. Annas ikdienas darbs ir saistīts ar klientu konsultēšanu par iekšzemes un starptautiskajiem tirdzniecības darījumiem, to strukturēšanu un efektīvu uzņēmumu nodokļu pārvaldību (PVN, UIN un citi).

Annai ir maģistra grāds ekonomikā, kā arī bakalaura grāds sociālajās zinātnēs un ekonomikā.

e-pasts: anna@bakertilly.lv

 

 

Gunta Linde

Biznesa ārpakalpojumi un konsultācijas

Gunta nodarbojas ar biznesa konsultācijām un attīstību, fokusējoties uz ārpakalpojumiem. Profesionālā pieredze ietver juridisko un nodokļu jautājumu risināšanu auditorfirmās, komercbankās, kā arī valsts pārvaldes iestādēs. 7 gadu laikā tika izveidota un vadīta bijusī Price Waterhouse Nodokļu un juridiskā prakse Latvijā. 1999. gadā Gunta dibināja Baker Tilly Baltics.

Guntai ir Latvijas Universitātes bakalaura grāds tiesību zinātnēs un ekonomikā, kā arī Rīgas Ekonomikas augstskolas maģistra grāds biznesa vadībā un administrācijā.

e-pasts: gunta@bakertilly.lv

 

Reinis Ceplis

Finanšu ārpakalpojumi / Uzņēmumu novērtēšana un transferta cenas / CFA

Reinis piedāvā korporatīvo finanšu pakalpojumus – sniedz atbalstu uzņēmumu iegādes un pārdošanas darījumos, vada due diligence (DDU) projektus, veic zaudējumu aprēķinus, uzņēmumu novērtēšanu, finanšu analīzi un uzņēmējdarbības strukturēšanu, kā arī piedāvā finanšu direktora ārpakalpojumus. Reinis sniedz konsultācijas par uzņēmumu grupas restrukturizāciju un transfertcenu jautājumiem.

Pieredze gūta finanšu sektorā, strādājot biržā un investīciju bankās, kā arī lielu uzņēmumu vadībā.

Reinis ieguvis Latvijas Universitātes bakalaura grādu ekonomikā, Briseles EHSAL Management School MBA grādu un CFA Institute piešķirtais CFA grādu investīciju analīzē un pārvaldīšanā.

e-pasts: reinis@bakertilly.lv  

 

 

Signe Zīgela

Personālnodokļi un algu grāmatvedība / Sertificēta nodokļu konsultante

Signe ir sertificēta nodokļu konsultante, kura specializējusies personāla un kapitāla ienākuma nodokļos fiziskajām personām – gan Latvijas rezidentiem, gan ārvalstniekiem.

Profesionālā pieredze gūta vairāk nekā 10 gadus strādājot ar ārvalstniekiem PricewaterhouseCoopers un vēlāk vadot Baker Tilly Baltics algu departamenta sniegtos ārpakalpojumus. Signes ikdienas darbs ietver privātpersonu un uzņēmumu konsultēšanu par personālnodokļiem un sociālās apdrošināšanas maksājumiem, kā arī algu aprēķinu pakalpojumu sniegšanu uzņēmumiem. Pakalpojumu klāstā ietilpst ienākuma nodokļu gada deklarāciju sastādīšana pašnodarbinātajiem, amatpersonām un augstu ienākumu guvējiem – fiziskām personām. Signe strādājusi starptautiskos projektos saistībā ar darbinieku mobilitāti, akciju opcijām, rezidentu sertifikātiem un citiem nodokļu rīkiem.

Signe ieguvusi bakalaura grādu biznesa administrācijā.

e-pasts: signe@bakertilly.lv

 

Ina Spridzāne

Sertificēta nodokļu konsultante/ ārējais eksperts

Ņemot vērā Latvijas likumdošanas pretrunas un Inas uzkrāto pieredzi, laiku pa laikam Baker Tilly Baltics un tā klienti izmanto viņas ārējā eksperta viedokli - kā nodrošinājumu darījuma pamatotībai vai arī uz speciālajiem projektiem. Šāda sadarbība ir izveidojusies pateicoties Inas lielajai pieredzei, strādājot vairāk kā 15 gadus vienā no pasaulē lielākajām starptautiskajām auditorfirmām PricewaterhouseCoopers, kā arī līdzdarbojoties Latvijas Nodokļu konsultantu asociācijas dibināšanā.

Ina ieguvusi Latvijas Universitātes maģistra grādu ekonomikā.

e-pasts: ina@bakertilly.lv

Mājaslapa izmanto sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas iespējas un pastāvīgi pilnveidotu mājaslapu. Ja turpināsiet izmantot mūsu mājaslapu, mēs pieņemsim, ka sīkdatņu izmantošanai piekrītat. Jūs varat pārvaldīt savas sīkdatnes jebkurā laikā ar pārlūkošanas uzstādījumu palīdzību.