Adobe Stock 210666346

Par mums

Baker Tilly Baltics AS (Baker Tilly) ir dibināts 1999. gadā un to aizsāka lielā četrinieka konsultanti. Visu šo laiku Baker Tilly sniedz nemainīgi augstas kvalitātes pakalpojumus starptautiskajiem un vietējiem klientiem. Mēs komunicējam latviešu un vairākās citās valodās - vācu, franču un krievu.

Baker Tilly ir nepieciešamās licences audita, nodokļu, finanšu, novērtēšanas, transferta cenu, kā arī grāmatvedības un algu aprēķinu ārpakalpojumiem. Baker Tilly stratēģijas pamatā ir vienas pieturas aģentūras princips, kas dod iespēju saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus vienuviet.  Šī pieeja rada vislabākos risinājumus un samazina uzņēmuma biznesa riskus, dodot klientiem iespēju koncentrēties uz savu pamatbiznesu.  Mēs esam profesionāli un efektīvi.

Savā darbā Baker Tilly ievēro saistošos likumus un starptautiskos standartus, ieskaitot Baker Tilly International profesionālos standartus. Baker Tilly International pieder pie 10 vadošajiem profesionālo pakalpojumu tīkliem pasaulē, fokusējoties uz MVU tirgu. 

Photo

Kas mēs esam

Uzzini vairāk, kas mūs padara par tādiem, kādi mēs esam. Mēs strādājam, lai panāktu pozitīvu ietekmi uz mūsu klientu biznesu un savstarpējām attiecībām.

Adobe Stock 187331604

Vērtības

Iepazīsties ar vērtībām, kas ir pamatā tam, kā mēs sniedzam pakalpojumus klientiem un kā mēs atbalstām darbinieku izaugsmi.

36 AERIAL

Baker Tilly International

Pārsniedz šodienas ierobežojumus. Mēs esam profesionālu pakalpojumu sniedzēji ar lielu pieredzi, starptautisku tīklu un individuālu pieeju.